Bc. Taťána Veselá

Taťána VeseláVystudovala jsem Střední školu umění v Brně obor malba a dva roky jsem strávila na brněnské FAVU, po ukončení studia jsem nastoupila na celoživotní kurz Expresivních terapií se zaměřením na arteterapii na pedagogické fakultě v Brně. Druhým rokem studuji sociální pedagogiku a volný čas na Masarykově univerzitě. Nedávno jsem si dokončila kurz chůvy.

Moje cesta k předškolní pedagogice vedla skrz děti, které mi pomohly najít směr, kterým bych se chtěla v životě ubírat.

Krom průvodcování se také věnuji lektorování výtvarných kurzů a workshopů pro děti v Lužánkách a Start artu.

Ve volném čase se naplno věnuji dětem, ráda s nimi cestuji, ať už po Česku, nebo i do vzdálenějších koutů země jako Maroko, kam se velmi ráda vracím. Jezdím na koni, letos jsem objevila kouzlo ježdění na vodě. Jsem věčný lyžař začátečník. Mým snem je naučit se lézt po skalách.

 

„Každé dítě by mělo mít svůj vlastní svět, kde jsou bábovičky z písku, luční kobylky, vodní brouci, pulci, žáby, motýli, lesní jahody, třešně, žaludy, kaštany, lezení po stromech, brouzdání se potokem, lekníny, veverky, netopýři, včely, morčata, štěňata, strniště, smrkové šišky, oblázky, písek, hadi, borůvky a sršni; a každé dítě, které o tento svět přijde, zároveň přijde i o nejlepší zdroj své výchovy.“

Luther Burbank, Zdokonalování lidské rostlinyČinnost je finančně podporována Magistrátem statutárního města Brna.


Naši činnost kromě magistrátu podporuje i Statutární město Brno, městská část Brno - Žabovřesky


Jsme členy Asociace lesních mateřských škol


Plakát MAP

 


Lesní mateřská škola Lištička