Ceník

 

Celodenní docházka

Docházku nabízíme ve variantě 2, 3, nebo 5 dní v týdnu. 

Ceník na školní rok 2023/24:

5 dní  7 500,- Kč / měsíc
 3 dny  5 500,- Kč / měsíc
 2 dny  4 500,- Kč / měsíc

 

V ceně jsou zahrnuty výdaje spojené s programem a nákupem materiálu, platy pedagogů dle platné legislativy, odpolední tématické programy, pronájem, pojištění a provozní náklady.

Cena nezahrnuje obědy a vstupné.

Cena stravného je 110,- Kč, pro alergiky nebo speciální diety 125,- Kč. Stravné se platí vždy měsíc předem.

Školkovné se platí celoročně (lze se domluvit na čtvrtletním splátkovém kalendáři). V případě nepřítomnosti se peníze vracejí pouze v případě celotýdenní docházky, která nemá možnost čerpání náhrad (v případě nemoci dítěte delší než 4 týdny a na základě potvrzení od lékaře). Pokud to u částečné docházky umožňuje volná kapacita, mohou rodiče v rámci informačního systému čerpat v aktuálním a následujícím platebním období náhrady (viz. školní řád). 

Peníze za obědy se vracejí po řádném odhlášení rodičem v informačním systému, případně si rodiče mohou zaplacený oběd po předchozí domluvě vyzvednout  do vlastní nádoby mezi 8:00 - 9:00 v Lištičce. Obědy lze vyzvednout pouze první 2 dny nemoci, poté již je třeba mít obědy odhlášeny v informačním systému. Možnost vlastního oběda také není možná. Obědy za celou školní docházku se vyúčtovávají v srpnu dětem, které v Lištičce už nadále nebudou pokračovat.

Docházku lze v průběhu roku v případě nenaplněné kapacity rozšiřovat. Zkracování docházky není z organizačních důvodů možné. Přesunování dnů je možné v případě volné kapacity a při doobsazení původního místa náhradníkem.

Platit můžete bankovním převodem na účet číslo: 2100641138/2010.

Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy.

 

„Každé dítě by mělo mít svůj vlastní svět, kde jsou bábovičky z písku, luční kobylky, vodní brouci, pulci, žáby, motýli, lesní jahody, třešně, žaludy, kaštany, lezení po stromech, brouzdání se potokem, lekníny, veverky, netopýři, včely, morčata, štěňata, strniště, smrkové šišky, oblázky, písek, hadi, borůvky a sršni; a každé dítě, které o tento svět přijde, zároveň přijde i o nejlepší zdroj své výchovy.“

Luther Burbank, Zdokonalování lidské rostlinyČinnost je finančně podporována Magistrátem statutárního města Brna.


Naši činnost kromě magistrátu podporuje i Statutární město Brno, městská část Brno - Žabovřesky


Jsme členy Asociace lesních mateřských škol


Plakát MAP

 


Lesní mateřská škola Lištička